Short News | Robert Makłowicz użyczy głosu Dr. Mundo

Aktualizacja Dr. Mundo w grze League of Legends zbliża się wielkimi krokami. Znamy już aktora, który użyczy mu głosu w jego odświeżonej wersji. Będzie to nie kto inny jak Robert Makłowicz, który ostatnimi czasy zyskał sporą popularność w internecie. Samo obsadzanie osób w serialach czy filmach, które do tej pory nie miały styczności z dubbingiem czy aktorstwem zaczyna być chlebem powszednim. Któż by się spodziewał, że nastąpi to również w jednej z najbardziej popularnych gier moba w Polsce.

Jak już wiadomo Dr. Mundo będzie jedną z kolejnych postaci, które otrzymają pełną aktualizację. To znaczy, że nie zostanie zmieniony tylko wygląd, ale też mechanika i co najważniejsze dubbing.

Do tej pory głosu Dr. Mundo użyczał Robert Tondera, który dubbinguje też Garena, Nasusa czy Malphite w grze League of Legends.Materiały należą do firmy Riot Games.

Pan Robert jest synem marynarza Włodzimierza Makłowicza i Beaty z domu Preiss. Ma młodszą siostrę Dominikę. Pochodzi z rodziny o korzeniach polskichukraińskichormiańskichwęgierskich i austriackich.

Jest absolwentem V Liceum Ogólnokształcącego im. Augusta Witkowskiego w Krakowie. W latach 1982–1989 studiował prawo, a następnie historię na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Na przełomie 1989 i 1990 mieszkał w Wielkiej Brytanii, gdzie przez kilka miesięcy pracował jako robotnik w Kingston upon Thames. Podczas pobytu na emigracji poznawał różne kuchnie świata, co po powrocie do Polski w 1990 skłoniło go do tego, by zostać krytykiem kulinarnym.

Ostatnimi czasy można zobaczyć go również na swoim kanale YouTube. Nie ma co również ukrywać, że sporą popularność zyskał na wielu memach czy przeróbkach tworzonych przez fanów, ze swoich programów kulinarnych.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Robert_Mak%C5%82owicz

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polityka prywatności!

Strona korzysta z tak zwanych ciasteczek. Możesz je zaakceptować lub przeczytać o nich więcej tutaj.