Kinga Suchan

Strona główna > Aktorzy > Kinga Suchan

OPIS

Aktorka. Lektorka, absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie. Od 2014 roku związana z Teatrem Dramatycznym. Zadebiutowała w filmie Barbary Sass „W imieniu diabła”. W aktorstwie poszukuje wciąż nowych dróg, nieustannie szkoli się uczęszczając na warsztaty w kraju i za granicą. Pod dużym wpływem Techniki Meisnera i warsztatów z Garym Condesem oraz pracy metodą psychodramy z reżyserem T. Janezicem w ramach neapolitańskich warsztatów aktorskich „Priciples in acting”. Z pasji podróżniczka, certyfikowana instruktorka jogi i pilatesu. Od 10 lat praktykuje jogę, obecnie Jej ulubioną formą jest pozwalająca na kreatywność Vinyasa Flow, której też uczy. Miłośniczka pracy z ciałem, głosem i ludźmi oraz ich potencjałem. Prowadzi zajęcia z monologów filmowych w Teatrze Baza. Obecnie można ją zobaczyć na scenie Teatru Dramatycznego i Kamienica oraz usłyszeć w licznych audiobookach czy filmach. Jej ulubione aktorki to Kate Winslet, Scarlett Johansson, Marion Cotillard i Maja Ostaszewska.

Tutaj w najbliższym czasie pojawi się pełna obsada Kingi Suchan. Aktualnie będą dodawane tylko i wyłącznie wybrane role dubbingowe. Jako że strona jest w trakcie prac, możesz w każdej chwili zgłosić błąd wypełniając formularz zgłaszania błędów, klikając tutaj.

Dubbing w grach

RIOT GAMES

League of Legends

Akali, Skryta Zabójczyni

play_circle_filled
pause_circle_filled
Akali, Skryta Zabójczyni
volume_down
volume_up
volume_off
METRO GOLDWYN MAYER

Tomb Raider w reż. R. Uthaug

Lara Croft

play_circle_filled
pause_circle_filled
Lara Croft
volume_down
volume_up
volume_off
BLIZZARD ENTERTAINMENT

Warcraft III: Reforged

Jaina Proudmoore

play_circle_filled
pause_circle_filled
Jaina Proudmoore
volume_down
volume_up
volume_off
CIEKAWOSTKA

Czy wiesz że?

Kinga Suchan

wcieliła się w młodą Jaine Proudmoore w grze Warcraft III: Reforged. W uniwersum Warcrafta, czyli grze Hearthstone, Heroes of the Storm głosu Jainie użycza Brygida Turowska.

GALERIA

Wszelkie prawa zastrzeżone!

Teatr

TEATR DRAMATYCZNY W WARSZAWIE

„Kinky Boots” w reż. E. Pietrowiak

Nicola

Jeden z najbardziej szalonych i inspirujących Broadwayowskich musicali. Wybuchowa mieszanka popu, soulu, rocka, efektownych drag queens, wielkomiejskości i prowincji. Spektakl z muzyką na żywo o przyjaźni i woli, która zmienia świat.

TEATR NA PUSTEJ PODŁODZE

„Romans z pajacem” w reż. W. Matuszewskiego

Panna Monika

„Romans z pajacem” opowiada o wędrownej trupie aktorskiej, która żadną sceną, nawet najmniejszą, chociażby zaimprowizowaną w sali straży ogniowej, nie wzgardzi. Teatralna pasja Morelskiego, dyrektora wędrownego teatru i aktora zarazem, który zjeżdża ze swoim zespołem do małej miejscowości, zbliża go do panny Moniki – córki miejscowego szlagona.

TEATR DRAMATYCZNY W WARSZAWIE

„Sługa dwóch Panów” w reż. T. Bradeckiego

Clara

Commedia dell’arte w mistrzowskim wydaniu Carla Goldoniego. Motorem napędzającym intrygę jest Arlekin, który służąc dwóm panom jednocześnie miesza polecenia, zdradza sprawy wymagające dyskrecji i komplikuje bieg zdarzeń.

TEATR KAMIENICA W WARSZAWIE

„Strefa dyskomfortu” w reż. A. Kućmierz

Pracownica Korporacji / Pielęgniarka

Sztuka typu Teach Art Spectacle®, która szczypie od środka. Jest to swoisty mentoring na deskach Teatru, który dotyka tego, co w życiu tak naprawdę się liczy i jest ważne. Wskazuje na siłę, którą inni nazywają prawdziwą motywacją.

CIEKAWOSTKA

Czy wiesz że?

Kinga Suchan

ciekawostka teatralna.

Polityka prywatności!

Strona korzysta z tak zwanych ciasteczek. Możesz je zaakceptować lub przeczytać o nich więcej tutaj.