Kontakt

O mnie!

Nazywam się Radomir Babiński. Jestem założycielem portalu i mediów społecznościowych, czyli kanału na YouTube, strony i grupy na Facebooku oraz Discorda – Strefa Polskiego Dubbingu (http://www.strefapd.pl/). Strona jest głównie poświęcona grom, przede wszystkim tym, w które grałem najczęściej. Polega to na tym, że graficznie przygotowuję kartę aktora – czyli jego zdjęcie, obrazek postaci, której podkłada głos i do tego dodaję fragment jego kwestii. Z tego tworzę materiał filmowy i wrzucam na mój kanał YouTube. W ten sposób możesz dowiedzieć się, kto dubbinguje danego bohatera, jak on wygląda oraz od razu usłyszeć jego głos 🙂

Byłem amatorskim aktorem w grupie teatralnej „Antrakt”. Zagrałem tam jako Służący w spektaklu „Kandydatki na żonę” Andrzeja Dembończyka, w etiudzie „Oto człowiek”, Lekarza w spektaklu „Mąż zmarł, ale już mu lepiej” Izabeli Degórskiej, Fryzjera Pabla i Kadrowego w spektaklu „Palenie nie szkodzi” Jacka Getnera oraz Zygmunta w spektaklu „Poprawka, czyli jak się pozbyć narzeczonej” Bożeny Kupis-Kucharskiej.

Moją pasją jest grafika komputerowa, montaż filmów, ale przede wszystkim teatr i polski dubbing. Lubię od czasu do czasu wyjść z Escape Roomu ze znajomymi. Bywa, że uda mi się pobiegać jakieś pięciokilometrowe dystanse 🙂

Moim marzeniem jest zostać zawodowym aktorem teatralnym i głosowym. Wiem jednak, że to ciężka praca i sporo wyrzeczeń, ale też czasu. Długo planowałem przejść w końcu rekrutację do szkoły aktorskiej. Na razie zamiary poszły na dalszy plan. Mimo to zamierzam się spełnić w tym zastępczo, sam tworząc materiały filmowe na kanał, gdzie spróbuję poddać się aktorskiego rzemiosła w postaci fanowskiego dubbingu animacji, czy naśladując postacie z różnych produkcji.

W ostatnim czasie udało mi się już być na warsztatach lektorskich z Panem Maciejem Jabłońskim oraz na warsztatach dubbingowych z Panią Joanną Węgrzynowską w studio SDI Polska. Byłem również w studio Start International Polska na zajęciach z Panią Elżbietą Kopocińską oraz na dwudniowych warsztatach w Film Factory Studio, gdzie w reżyserskim fotelu zasiadła Pani Ewa Kania.

Kontakt

Polityka prywatności!

Strona korzysta z tak zwanych ciasteczek. Możesz je zaakceptować lub przeczytać o nich więcej tutaj.