Produkcje Gamingowe

Strona główna > Produkcje > Gamingowe

Zbierz oddział złożony z przestępców, żołnierzy, odmieńców i samotników obdarzonych wyjątkowymi zdolnościami. Witamy wszystkich przybyszy na Igrzyskach Apex. Nie dajcie się zabić wystarczająco długo, a staniecie się legendami.

Gwint to niezwykła gra karciana, w której o losie bitwy decydują twoje umiejętności. Wybierz frakcję, skonstruuj talię i przechytrz graczy na całym świecie w licznych trybach rozgrywki. Pełna unikatowych kart, znanych bohaterów i mistycznych zaklęć, Gwint to więcej niż gra pełna intryg — to gra, która intryguje.

Hearthstone to gra dla wszystkich. Szlifuj swoje umiejętności w trybie Rozrywki, wspinaj się po szczeblach Rankingu, wszczynaj wesołe burdy w Karczemnych bójkach, kuś los na Arenie, mierz się z diabelnie sprytnymi przeciwnikami SI w Przygodach dla jednego gracza i poznaj wiele innych atrakcji.

Wszystko jest możliwe w tej niesamowitej krainie leżącej na styku setek światów! Wybieraj spośród kilkudziesięciu legendarnych bohaterów i bohaterek ze wszystkich uniwersów Blizzarda! Dobieraj dla nich talenty oraz zdolności i tocz zaciekłe boje na dziesiątkach różnorodnych pól bitew. To nie jest zwykła MOBA. 

League of Legends to drużynowa gra strategiczna, w której dwie drużyny składające się z pięciu potężnych bohaterów walczą ze sobą, by zniszczyć bazę przeciwnika. Wybieraj spośród ponad 140 bohaterów, by przeprowadzać epickie zagrania, zabijać wrogów i niszczyć wieże, zmierzając po zwycięstwo.

Sprawdź się w dynamicznej, zmiennej walce pełnej okazji do adaptacji i wyprowadzenia opozycji w pole. Wykonaj ruch, ale przygotuj się na odpowiednią reakcję, bo twój przeciwnik realizuje własny plan. Wszystko sprowadza się do odpowiedzi na pytanie – czy zdołasz przechytrzyć oponenta i wygrać?

Spowalniaj czas, atakuj z powietrza w eksperymentalnym, opancerzonym kombinezonie z napędem odrzutowym albo wciel się w chomika pilotującego niszczycielskiego mecha. W Overwatch każdy bohater dysponuje innym zestawem niesamowitych zdolności.

Wyobraź sobie: taktyczna strzelanka w połączeniu z nadnaturalnymi mocami. Każdy ma broń i wyjątkowy zestaw umiejętności. Jak zatem pokonać kogoś szybkiego niczym wiatr? Wykorzystaj swoje zdolności, by ograć przeciwnika i wykończyć go, nim on wykończy ciebie. VALORANT to gra dla śmiałych strategów, którzy nie boją się grać nieszablonowo, ponieważ to wygrana jest miarą skuteczności.

Warcraft III: Reforged to całkowicie odświeżona wersja klasycznej gry strategicznej czasu rzeczywistego. Poznaj niesamowite początki świata Warcraft, które oczarują cię, jak nigdy dotąd.

Zjednocz siły ze znajomymi i przetestuj swoje umiejętności w walce 5 na 5 w grze MOBA. Upragniona przez ciebie rywalizacja, dostosowana specjalnie do urządzeń przenośnych i konsoli dzięki podrasowanemu sterowaniu oraz uproszczonym meczom.

Świat stoi na krawędzi. Konflikt pomiędzy potężnym Cesarstwem Nilfgaardu i dumnymi Królestwami Północy narasta. W obliczu wrogiej inwazji, Meve – zaprawiona w boju Królowa Lyrii i Rivii – zmuszona jest powrócić na wojenną ścieżkę, która poprowadzi ją ku zemście i zagładzie.

Polityka prywatności!

Strona korzysta z tak zwanych ciasteczek. Możesz je zaakceptować lub przeczytać o nich więcej tutaj.