Hearthstone

Strona główna > Produkcje > Gamingowe > Hearthstone

OPIS

Poniżej znajdują się poszczególne dodatki bądź przygody z gry Hearthstone. Po kliknięciu w nazwę zostaniesz przekierowany do pełnej obsady danej kategorii. Jeśli nie możesz tutaj znaleźć produkcji, możesz wpisać ją w poniższej wyszukiwarce. Nawet jeśli tam jej nie znajdziesz, to możesz skorzystać z opcji dodania jej w sekcji zgłaszania błędów.

Klasyczne

Hearthstone to gra dla wszystkich. Szlifuj swoje umiejętności w trybie Rozrywki, wspinaj się po szczeblach Rankingu, wszczynaj wesołe burdy w Karczemnych bójkach, kuś los na Arenie, mierz się z diabelnie sprytnymi przeciwnikami SI w Przygodach dla jednego gracza i poznaj wiele innych atrakcji.

Ciemne zaułki Gadżetonu pełne są pasożytów społecznych z całego Azeroth. Tam rządzi anarchia i bezprawie! Wejdźmy tam więc i przyjrzyjmy im się z bliska!

Czarna Góra​

Pod Czarną Górą budzi się nowe zagrożenie. W płonących rozpadlinach Ognistej Czeluści Ragnaros Władca Ognia gromadzi armie żywiołaków i zaczyna poważnie zagrażać siedzibie czarnego smoka Nefariana na szczycie góry. Wkrótce sytuacja osiągnie punkt krytyczny… więc przygotuj karty i pokaż tym dwóm rywalom, jak rozstrzygają spory prawdziwi bohaterowie: w pokojowy sposób, podczas gry w Hearthstone!

Gobliny vs Gnomy

Czeka na ciebie cała masa nowych kart, zastępy niepowtarzalnych stronników oraz niezliczone, nowatorskie zagrania, które tylko czekają na odkrycie! Wykorzystaj gnomią pomysłowość lub przebiegłość właściwą rasie goblinów, aby opracowywać wybuchowe posunięcia strategiczne, rzucać wyzwania znajomym oraz siać spustoszenie w szeregach wroga!

Klątwa Naxxramas

Zupełnie nowy tryb gry, trzydzieści nowych kart do wzbogacenia kolekcji, nowiutka plansza oraz szansa, aby dać nauczkę najgorszym z najgorszych czempionów Plagi Nieumarłych – to wszystko i dużo więcej znajdziesz w Klątwie Naxxramas!

Koboldy i Katakumby

Począwszy od magicznych różdżek i kosturów kipiących pierwotną mocą, przez ostrza o klingach jak brzytwa, aż po miecze legendarnych bohaterów – w katakumbach znajdziesz specjalne bronie dla każdej klasy. Z drżącymi rękami sięgasz do zamka…

Liga Odkrywców

Wstąp w szeregi Ligi Odkrywców i wyrusz na przygodę swojego życia. Zbadaj najbardziej tajemnicze stanowiska archeologiczne w Azeroth i odkryj pradawne skarby! Podróżuj w towarzystwie słynnego poszukiwacza skarbów Branna Miedziobrodego oraz jego wesołej ekipy nieustraszonych akcjo-archeologów, aby odnaleźć fragmenty Kostura Stworzenia – bezcennego, starożytnego artefaktu. Ale miej się na baczności, ponieważ nie tylko ty masz go na oku. Również inni podjęli trop, więc umiejętność zagrywania odpowiednich kart, by znaleźć się o krok przed konkurentami, będzie tu nieodzowna! Nie pozwól, by Kostur Stworzenia wpadł w niewłaściwe ręce!

Tuż za bajeczną bramą czeka fantastyczny festyn wypełniony kuszącymi widokami, rozrywkami i wyzwaniami. Nie zwracaj uwagi na wielookie koszmary nawołujące z mrocznych alejek – te nieprzeznaczone dla tego świata stworzenia chcą jedynie odwrócić twoją uwagę od minizoo! Witaj na Obłędnym Festynie Lunomroku! 

Pewnej Nocy w Karazhanie

Karazhan, z dawien dawna potężne centrum tajemnych mocy, niedługo stanie się punktem, w którym skupią się całkiem inne kosmiczne siły. Czarodziej Medivh wykorzystał całą magię, jaką miał do dyspozycji, aby zorganizować najbardziej wystawne i ekstrawaganckie przyjęcie wszech czasów… Wygląda na to, że twoje imię jest na liście gości, wraz z prawdziwą śmietanką postaci z Azeroth i innych krain! Tak zróżnicowane zgromadzenie uczestników to gwarancja, że będzie to przyjęcie nie z tej ziemi.

Przenieś się do zakazanych dżungli krateru Un’Goro, gdzie żerują pradawne stwory. To tu ogromne, przepełnione czystą siłą magii dinozaury czyhają na swą zdobycz, prastara fauna i flora tętnią życiem, a puszczone samopas żywiołaki dziczeją za sprawą prymitywnej magii. Przygotuj swoje talie na podróż życia!

Połącz siły z zahartowanymi w boju mieszkańcami jaśniejącego niegdyś niebiańskim blaskiem miasta Shattrath. Walcz w cieniu ogromnych grzybów na Moczarach Zangarskich i okiełznaj mroczną potęgę demonicznych stworzeń.

Witaj, witaj! Laboratorium działa już pełną parą. Powstają w nim wspaniałe, a zarazem OKROPNE twory! Zbliż się i podziwiaj nasze najnowsze wynalazki! A tak w ogóle, to podsunięto ci już wszystkie papiery? No wiesz, że nie pociągniesz nas do odpowiedzialności w razie uszczerbku na zdrowiu?

Przedwieczni Bogowie

Przedwieczni Bogowie nagradzają tych, którzy odpowiedzą na ich wezwanie. Zyskasz 134 nowe karty, które zasieją paraliżujący strach w sercach wrogów. Uważnie stawiaj kroki, bo nowy dodatek do Hearthstone aż ocieka szlamem!

Rozróba Rastakana

Troll to synonim gwałtowności, sprytu i odwagi. Wielu śmiałków stawiło się na wezwanie Rastakana, ale tylko najpotężniejsi uczestnicy zdołają dotrzeć na szczyt.

Rycerze Mroźnego Tronu

Twoi bohaterowie zostali wcieleni do armii Króla Lisza i utracili dusze, lecz otrzymali w zamian budzące grozę moce. Zagranie nowych legendarnych kart bohaterów powoduje transformację zwykłych bohaterów w przerażających rycerzy śmierci!

Fruń u boku legendarnych smoków Azeroth, ruszaj w przestworza wraz z odważnymi pilotami latających maszyn lub dosiadaj skrzydlatych stworzeń. A może wolisz wstąpić do kultu i zostać czcicielem łuskowatej bestii?

Wejście Smoków: Przebudzenie Galakronda​

Czujecie to? Zamarznięte pustkowia smaga mroźny wiatr, a promienie słońca odbijają się w kryształach lodu niesionych przez podmuch. Lecz ten wiatr zwiastuje coś więcej, niż chłód… coś złego nadciąga nad Północną Grań. Dalaran unosi się w powietrzu, a nikczemny plan wchodzi w finałową fazę. Na Smoczym Pustkowiu, w zapomnianych, pradawnych kościach wciąż tli się życie. Dobro i zło szykują się do ostatecznego starcia, które przyniesie światu ratunek… lub zagładę. Wszystko sprowadza się do jednego imienia: Galakrond.

Nieliczni, którym udało się zapuścić w głąb Wiedźmiego Lasu i wrócić w jednym kawałku, opowiadają o stworzeniach wypaczonych straszliwą klątwą, o mrocznych obrzędach praktykowanych w świetle księżyca i o przeraźliwym skowycie, od którego cierpnie skóra nawet najtwardszym bohaterom. Zobacz, co cię czeka w tym przeklętym miejscu.

Udział w Wielkim Turnieju bynajmniej nie sprowadza się li tylko do przyjacielskiej rywalizacji, wychylania kolejnych kufli złocistych trunków i jedzenia rękami smakowitego mięsiwa. Rozszerzenie wzbogaca pojedynki w Hearthstone o 132 nowe, wyjątkowe karty. Wprowadzają one do gry nowe mechaniki rozgrywki oraz plejadę bohaterskich rycerzy, gotowych kruszyć kopie o pojawienie się w waszych ulubionych lub zupełnie nowych taliach.

Wybawcy Uldum​

Potężne artefakty, ożywione mumie i tajemniczy arcyzłoczyńca z niecnym planem… tym razem gra toczy się o wszystko. Na szczęście, Liga Odkrywców wie, jak sprostać temu wyzwaniu.

Wyjście z Cienia

Oto Liga Z.Ł.A. i jej niezwykle zaawansowane narzędzia podstępu, infiltracji, kradzieży i włamywania (niekoniecznie zakończonych sukcesem) oraz szeroko pojętej niegodziwości! Nie możemy się doczekać, żeby na własne oczy zobaczyć, jaki zamęt nimi wywołasz.

Polityka prywatności!

Strona korzysta z tak zwanych ciasteczek. Możesz je zaakceptować lub przeczytać o nich więcej tutaj.