Polski Dubbing w grze

Overwatch

Tutaj w najbliższym czasie pojawi się pełna obsada z gry Overwatch.
Jako że strona jest w trakcie prac, możesz w każdej chwili zgłosić błąd wypełniając formularz zgłaszania błędów, klikając tutaj.

Agnieszka Fajlhauer jako Zaria, Żołnierz

play_circle_filled
pause_circle_filled
Agnieszka Fajlhauer jako Zaria, Żołnierz
volume_down
volume_up
volume_off

Agnieszka Kunikowska jako Symmetra, Architech

play_circle_filled
pause_circle_filled
Agnieszka Kunikowska jako Symmetra, Architech
volume_down
volume_up
volume_off

Aleksander Sosiński jako Dae-Hyun Park

play_circle_filled
pause_circle_filled
Aleksander Sosiński jako Dae-Hyun Park
volume_down
volume_up
volume_off

Andrzej Chudy jako Żołnierz-76, Mściciel

play_circle_filled
pause_circle_filled
Andrzej Chudy jako Żołnierz-76, Mściciel
volume_down
volume_up
volume_off

Andrzej Gawroński jako Głos na mapie Blizzard World – Decard Cain

play_circle_filled
pause_circle_filled
Andrzej Gawroński jako Głos na mapie Blizzard World – Decard Cain
volume_down
volume_up
volume_off

Anna Cieślak jako Sombra, Hakerka

play_circle_filled
pause_circle_filled
Anna Cieślak jako Sombra, Hakerka
volume_down
volume_up
volume_off

Anna Gajewska jako Echo, Robot Adaptacyjny

play_circle_filled
pause_circle_filled
Anna Gajewska jako Echo, Robot Adaptacyjny
volume_down
volume_up
volume_off

Anna Sroka-Hryń jako Trupia Wdowa, Zabójczyni

play_circle_filled
pause_circle_filled
Anna Sroka-Hryń jako Trupia Wdowa, Zabójczyni
volume_down
volume_up
volume_off

Anna Wodzyńska jako Ashe, Przywódczyni Gangu

play_circle_filled
pause_circle_filled
Anna Wodzyńska jako Ashe, Przywódczyni Gangu
volume_down
volume_up
volume_off

Artur Dziurman jako Winston, Naukowiec

play_circle_filled
pause_circle_filled
Artur Dziurman jako Winston, Naukowiec
volume_down
volume_up
volume_off

Barbara Kałużna jako Fara, Szefowa Ochrony

play_circle_filled
pause_circle_filled
Barbara Kałużna jako Fara, Szefowa Ochrony
volume_down
volume_up
volume_off

Bartosz Wesołowski jako Głos na YouTube – Lektor prezentacji Blizzard World

play_circle_filled
pause_circle_filled
Bartosz Wesołowski jako Głos na YouTube – Lektor prezentacji Blizzard World
volume_down
volume_up
volume_off

Beata Kowalska jako Atena, Komentator

play_circle_filled
pause_circle_filled
Beata Kowalska jako Atena, Komentator
volume_down
volume_up
volume_off

Beata Wyrąbkiewicz jako Mama Alejandry

play_circle_filled
pause_circle_filled
Beata Wyrąbkiewicz jako Mama Alejandry
volume_down
volume_up
volume_off

Christopher Metzen jako Bastion, Automaton Bojowy

play_circle_filled
pause_circle_filled
Christopher Metzen jako Bastion, Automaton Bojowy
volume_down
volume_up
volume_off

Dominika Sell jako Głos na mapie Blizzard World – Adiutant

play_circle_filled
pause_circle_filled
Dominika Sell jako Głos na mapie Blizzard World – Adiutant
volume_down
volume_up
volume_off

Ewa Prus jako Brigitte, Inżynier – Poprzedni Głos

play_circle_filled
pause_circle_filled
Ewa Prus jako Brigitte, Inżynier – Poprzedni Głos
volume_down
volume_up
volume_off

Gabriela Całun jako Fio (Pilot Blackwatch)

play_circle_filled
pause_circle_filled
Gabriela Całun jako Fio (Pilot Blackwatch)
volume_down
volume_up
volume_off

Grzegorz Kwiecień jako Genji, Podróżnik

play_circle_filled
pause_circle_filled
Grzegorz Kwiecień jako Genji, Podróżnik
volume_down
volume_up
volume_off

Iwona Milerska jako Sojourn

play_circle_filled
pause_circle_filled
Iwona Milerska jako Sojourn
volume_down
volume_up
volume_off

Jacek Bończyk jako Głos na YouTube – Dr Harold Winston

play_circle_filled
pause_circle_filled
Jacek Bończyk jako Głos na YouTube – Dr Harold Winston
volume_down
volume_up
volume_off

Jacek Król jako Wieprzu, Były Egzekutor Gangu

play_circle_filled
pause_circle_filled
Jacek Król jako Wieprzu, Były Egzekutor Gangu
volume_down
volume_up
volume_off

Jacek Mikołajczak jako Balderich von Adler

play_circle_filled
pause_circle_filled
Jacek Mikołajczak jako Balderich von Adler
volume_down
volume_up
volume_off

Jan Aleksandrowicz-Krasko jako Burzyciel, Pilot Mecha

play_circle_filled
pause_circle_filled
Jan Aleksandrowicz-Krasko jako Burzyciel, Pilot Mecha
volume_down
volume_up
volume_off

Janusz German jako Żniwiarz, Najemnik

play_circle_filled
pause_circle_filled
Janusz German jako Żniwiarz, Najemnik
volume_down
volume_up
volume_off

Janusz Zadura jako Głos na YouTube – Lektor w Kulisach Zbrodni

play_circle_filled
pause_circle_filled
Janusz Zadura jako Głos na YouTube – Lektor w Kulisach Zbrodni
volume_down
volume_up
volume_off

Jonasz Tołopiło jako Boty Treningowe

play_circle_filled
pause_circle_filled
Jonasz Tołopiło jako Boty Treningowe
volume_down
volume_up
volume_off

Kamil Pruban jako McCree, Łowca Nagród

play_circle_filled
pause_circle_filled
Kamil Pruban jako McCree, Łowca Nagród
volume_down
volume_up
volume_off

Karolina Kalina-Bulcewicz jako Łaska, Lekarz Polowy

play_circle_filled
pause_circle_filled
Karolina Kalina-Bulcewicz jako Łaska, Lekarz Polowy
volume_down
volume_up
volume_off

Krzysztof Cybiński jako Hanzo, Najemnik

play_circle_filled
pause_circle_filled
Krzysztof Cybiński jako Hanzo, Najemnik
volume_down
volume_up
volume_off

Krzysztof Dracz jako Zenyatta, Wędrowny Guru

play_circle_filled
pause_circle_filled
Krzysztof Dracz jako Zenyatta, Wędrowny Guru
volume_down
volume_up
volume_off

Krzysztof Plewako-Szczerbiński jako Złomiarz, Anarchista

play_circle_filled
pause_circle_filled
Krzysztof Plewako-Szczerbiński jako Złomiarz, Anarchista
volume_down
volume_up
volume_off

Łukasz Talik jako Baptiste, Sanitariusz

play_circle_filled
pause_circle_filled
Łukasz Talik jako Baptiste, Sanitariusz
volume_down
volume_up
volume_off

Magdalena Cielecka jako Moira, Genetyk

play_circle_filled
pause_circle_filled
Magdalena Cielecka jako Moira, Genetyk
volume_down
volume_up
volume_off

Magdalena Wasylik jako Alejandra

play_circle_filled
pause_circle_filled
Magdalena Wasylik jako Alejandra
volume_down
volume_up
volume_off

Malwina Jachowicz jako Efi Oladele

play_circle_filled
pause_circle_filled
Malwina Jachowicz jako Efi Oladele
volume_down
volume_up
volume_off

Marek Barbasiewicz jako Głos na mapie Blizzard World – Uther Światłodzierżca

play_circle_filled
pause_circle_filled
Marek Barbasiewicz jako Głos na mapie Blizzard World – Uther Światłodzierżca
volume_down
volume_up
volume_off

Marta Dobecka jako Mei, Klimatolog

play_circle_filled
pause_circle_filled
Marta Dobecka jako Mei, Klimatolog
volume_down
volume_up
volume_off

Marta Markowicz-Dziarkowska jako Brigitte, Inżynier

play_circle_filled
pause_circle_filled
Marta Markowicz-Dziarkowska jako Brigitte, Inżynier
volume_down
volume_up
volume_off

Miriam Aleksandrowicz jako Ana, Łowczyni Nagród

play_circle_filled
pause_circle_filled
Miriam Aleksandrowicz jako Ana, Łowczyni Nagród
volume_down
volume_up
volume_off

Monika Węgiel-Jarocińska jako Głos na mapie Junkertown – Królowa Junkertown

play_circle_filled
pause_circle_filled
Monika Węgiel-Jarocińska jako Głos na mapie Junkertown – Królowa Junkertown
volume_down
volume_up
volume_off

Otar Saralidze jako Lúcio, DJ

play_circle_filled
pause_circle_filled
Otar Saralidze jako Lúcio, DJ
volume_down
volume_up
volume_off

Paulina Holtz jako Katia Wolskaja

play_circle_filled
pause_circle_filled
Paulina Holzt jako Katia Wolskaja
volume_down
volume_up
volume_off

Piotr Grabowski jako Pięść Zagłady, Najemnik

play_circle_filled
pause_circle_filled
Piotr Grabowski jako Pięść Zagłady, Najemnik
volume_down
volume_up
volume_off

Przemysław Bluszcz jako Maximilien

play_circle_filled
pause_circle_filled
Przemysław Bluszcz jako Maximilien
volume_down
volume_up
volume_off

Robert Jarociński jako Antonio Bartalotti

play_circle_filled
pause_circle_filled
Robert Jarociński jako Antonio Bartalotti
volume_down
volume_up
volume_off

Ryszard Olesiński jako Reinhardt, Awanturnik

play_circle_filled
pause_circle_filled
Ryszard Olesiński jako Reinhardt, Awanturnik
volume_down
volume_up
volume_off

Sonia Bohosiewicz jako Orisa, Robot Obronny

play_circle_filled
pause_circle_filled
Sonia Bohosiewicz jako Orisa, Robot Obronny
volume_down
volume_up
volume_off

Tomasz Grochoczyński jako Torbjörn, Projektant Uzbrojenia

play_circle_filled
pause_circle_filled
Tomasz Grochoczyński jako Torbjörn, Projektant Uzbrojenia
volume_down
volume_up
volume_off

Tomasz Traczyński jako Sojiro Shimada – Narrator w animacji „Smoki”

play_circle_filled
pause_circle_filled
Tomasz Traczyński jako Sojiro Shimada – Narrator w animacji „Smoki”
volume_down
volume_up
volume_off

Weronika Łukaszewska jako Smuga, Awanturniczka

play_circle_filled
pause_circle_filled
Weronika Łukaszewska jako Smuga, Awanturniczka
volume_down
volume_up
volume_off

Wojciech Kalarus jako Sigma, Astrofizyk

play_circle_filled
pause_circle_filled
Wojciech Kalarus jako Sigma, Astrofizyk
volume_down
volume_up
volume_off

Wojciech Machnicki jako Głos na YouTube – Lektor prezentacji Overwatch

play_circle_filled
pause_circle_filled
Wojciech Machnicki jako Głos na YouTube – Lektor prezentacji Overwatch
volume_down
volume_up
volume_off

Zbigniew Konopka jako Tekarta Mondatta

play_circle_filled
pause_circle_filled
Zbigniew Konopka jako Tekarta Mondatta
volume_down
volume_up
volume_off

Zbigniew Suszyński jako Głos na mapie Holywood – Hal-Fred Glitchbot

play_circle_filled
pause_circle_filled
Zbigniew Suszyński jako Głos na mapie Holywood – Hal-Fred Glitchbot
volume_down
volume_up
volume_off

Zuzanna Galia jako D.Va, Pilotka MEKA

play_circle_filled
pause_circle_filled
Zuzanna Galia jako D.Va, Pilotka MEKA
volume_down
volume_up
volume_off

Polityka prywatności!

Strona korzysta z tak zwanych ciasteczek. Możesz je zaakceptować lub przeczytać o nich więcej tutaj.