Serie

Strona główna > Serie

OPIS

Wszystkie serie w jednym miejscu. Piękna baza danych, z której skorzystać mogą wszyscy widzowie mojego kanału w jednym miejscu nie musząc szukać filmików na kanale, gdzie materiałów jest co raz więcej.

Poniżej znajdują się kategorie serii. Po kliknięciu w nazwę zostaniesz przekierowany do danej kategorii. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedniego materiału, możesz wpisać go w poniższej wyszukiwarce.

Ciekawostki Dubbingowe

Tutaj znajdziesz materiały z ciekawostkami dubbingowymi. Czyli filmiki, w których zamieszczam informacje, który aktor dubbinguje daną postać w różnych produkcjach.

Materiały co miesiąc!

Tutaj znajdziesz materiały z interakcjami dubbingowymi. Czyli filmiki, w których zamieszczam specjalne kwestie danego bohatera z innymi postaciami.

Materiały co miesiąc plus extra, gdy wyjdzie nowy bohater!

Kwestie Dubbingowe

Tutaj znajdziesz materiały z kwestiami dubbingowymi. Czyli filmiki, w których zamieszczam wszystkie kwestie bohatera z danej produkcji.

Materiały gdy wyjdzie nowy bohater plus extra na życzenie widza!

Nawiązania Dubbingowe

Tutaj znajdziesz materiały z nawiązaniami dubbingowymi. Czyli filmiki, w których zamieszczam specjalne kwestie danego bohatera, które nawiązują do popkultury.

Materiały co miesiąc!

Porównania Dubbingowe

Tutaj znajdziesz materiały z porównaniami dubbingowymi. Czyli filmiki, w których zamieszczam kilka kwestii danego bohatera, w różnych wersjach językowych.

Materiały gdy wyjdzie nowy bohater plus extra na życzenie widza!

Propozycje Dubbingowe

Tutaj znajdziesz materiały z propozycjami dubbingowymi. Czyli filmiki, w których wcielam się w reżysera dubbingowego i proponuję danego aktora do bohatera z danej produkcji.

Materiały co miesiąc!

Próby Dubbingowe

Tutaj znajdziesz materiały z próbami dubbingowymi. Czyli filmiki, w których osobiście dubbinguje wszystkie postaci w wybranych animacjach.

Materiały co miesiąc!

Tutaj znajdziesz materiały z zestawieniami dubbingowymi. Czyli filmiki, w których zamieszczam wszystkich aktorów i bohaterów z danej produkcji.

Materiały co miesiąc!

Polityka prywatności!

Strona korzysta z tak zwanych ciasteczek. Możesz je zaakceptować lub przeczytać o nich więcej tutaj.